Rekonštrukcia bytu a bytového jadra

Poradenstvo | Kontakt +421 940 850 936

Rekonštrukcia bytu

Kvalita, profesionalita, dodržané termíny.

Zrekonštruovať byt je veľmi dôležitým medzníkom v životoch ľudí. My Vám pomôžeme prejsť touto zmenou a zo starého nemoderného bytu spoločne urobíme moderné, pohodlné bývanie.

Ruku na srdce: ide aj o peniaze, ak je ich dostatok nemusíte sa obmedzovať v rozsahu prác a môžete popustiť uzdu svojej fantázií.

Ak máte určité prostriedky tak nám o tom povedzte dopredu, aby sme vedeli naplánovať rozsah prác a mohlo Vaše bývanie prejsť rekonštrukciou ako nôž maslom. Dnešný trend za málo peňazí chcieť veľa muziky, popravde bavme sa o primeranej muzike za primerané peniaze. Lákať klientov na úžasné práce, super odborníkov, veľmi lacno a odviesť podpriemernú prácu, ktorá potom pri opravách stojí dva krát toľko ako to urobiť raz a poriadne to nie je naše. My Vám dodáme čo sľúbime v reálnych a dohodnutých termínoch, férový prístup a čestnú dôležitú komunikáciu. Očakávame aj od našich klientov porozumenie, ak si počas prác zvolia mnoho zmien tak je samozrejmé, že termín bude iný a aj výsledná cena sa môže líšiť. Radšej všetko dôkladne prejdeme spoločne ešte pred samotných začiatkom prác a budete mať väčšiu istotu, že na záver budete spokojný. Skúseností máme na rozdávanie a o rekonštrukciách vieme už takmer všetko, kde je znalosť tam je aj cesta.

 

Oblasti nášho pôsobenia sú:

1, Búracie práce – demontovanie a vypratanie starého nábytku, osekanie dlažby, obkladu, vytrhávanie starých parkiet, podláh, strhanie linolea, demontovanie dverí, zárubní vybúranie priečok.

2, Odvoz odpadu – navrecovanie odpadu do vriec, vynášaie a následný odvoz na zberné miesto.

3, Maľovanie+stierky – škrabanie stien od pôvodných vrstiev farby, vyrovnanie, prípadne zahádzanie drážok, keď sa sekala elektrika, stierkovanie či omietka, maľovka bielou farbou, prípadne kombinovať rôzne farby.

4, Obklad a dlažba, mozaika – vyrovnanie steny pre obklad a dlažbu, obkladanie, špárovanie, vyčistenie. Rôzne múriky, odstupy, lištovanie a pod.

5, Pokládka podláh – ak sú krivé podlahy vyrovnávame ich pomocou nivelizačnej hmoty, schnutie už od pár hodín, ale lepšie je počkať, aby podlaha kvalitne vyzrela, nepopraskala, a aby mohla zrealizovať pokládka podláh či už plávajúce podlahy, , vinylové podlahy, parkety alebo dlažby.

6, Kompletná elektroinštalácia – demontovanie starých elektroinštalácií, vysekanie drážok pre novú elektroinštaláciu, natiahnutie káblov ( všetko podľa predpisov a návrhov resp. plánov), zahádzanie drážok. Po skončení všetkých prác na byte sa robí kompletáž elektriny, nahodia sa zásuvky, vypínače a svietidlá.

7, Vodoinštalačné práce - vysekanie drážok, montáž nových rozvodov teplej a studenej vody, osadenie vane, rôznych typov wc, batérií.

8, Výmena okien, dverí – demontovanie starých okien, osadenie nových, výspravky a špalety na rohy stien.

9, Montážne práce – posledné práce teda finalizácia, sú to montáž skriniek, poličiek, zárubní, dverí a nábytku.

10, Dovoz materiálov – našim klientom zabezpečujeme aj dovoz materiálov priamo na byt

Kontaktujte nás.